Dbaj o swoje sex zabawki!

holiday-1188529_960_720

Szybkie wyszukiwanie Google pokazuje że istnieje szeroka gama zabawek erotycznych dostępnych do wyboru, z których wiele jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić przyjemność dla penisa. Dla optymalnej pielęgnacji penisa (i dla właściwej pielęgnacji intymnych części danego partnera, również), istnieje kilka środków ostrożności, które powinny być brane pod uwagę w odniesieniu do sex zabawek – ale na szczęście one naprawdę nie stanowią wyzwania i są łatwe do osiągnięcia. Te wskazówki dotyczące pielęgnacji zabawek erotycznych mogą pomóc w tym, aby doświadczenie było bezpieczniejsze i bardziej przyjemne dla wszystkich.

Wszystkie sex zabawki potrzebują pielęgnacji

Po pierwsze, ważne jest, aby uświadomić sobie, że wszystkie “trwałe” sex zabawki będą potrzebować trochę utrzymania. Właściwa pielęgnacja jest niezbędna do zapewnienia jak najlepszych wrażeń dla wszystkich zainteresowanych. Wśród wskazówek, które należy pamięta najważniejsze są następujące. Trzeba sprawdzić stan zabawek wcześniej niż podczas seksu wcześniej. Niektóre zabawki są wykonane z ftalanów, które są uznawane za rakotwórcze – lepiej jest omijać te produkty szerokim łukiem. A jeśli są porowate jest bardziej prawdopodobne, że przywierają do nich bakterie i będą trudniejsze do dezynfekcji. “Twarde” materiały, takie jak stal lub silikonu, nie są porowate i mogą być czyszczone z większą łatwością.

Wiele osób czyści swoje zabawki zaraz po tym, gdy zostały wykorzystane, co jest zalecane – dzięki temu nie rozwiną się tam żadne bezpańskie bakterie – zmyjesz je od razu. Ale nawet jeśli zabawki są trzymane zamknięte w zamykanym worku plastikowym między szufladami, wciąż mogą wejść w kontakt z bakteriami. Dlatego odkażanie ich na krótko przed ich zastosowaniem jest również dobrym środkiem zapobiegawczym, który warto podjąć. Liczne sex zabawki dostarczane są z instrukcjami dotyczącymi prawidłowego odkażania. Zazwyczaj, mycie w ciepłej wodzie z mydłem jest zalecane, a potem trzeba je dokładnie wysuszyć. Niektóre zabawki, takie, jak te wykonane ze stali nierdzewnej, mogą być gotowane, w razie potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *