Najciekawsze pozycje na jeźdźca

photographic-session-1206792_960_720

Jedną z większych grup pozycji seksualnych są pozycje na jeźdźca. dla wielu facetów to właśnie ta pozycja jest ulubioną. Kobieta siedzi na partnerze przodem lub tyłem do niego i tym samym może on patrzeć na jej wdzięki, czy też dotykać jej ciała, a zwłaszcza piersi. Jest to pozycja nie należąca do skomplikowanych, ale wymaga uwagi i precyzji głownie ze strony partnerki.

Każdy jej ruch może sprawić partnerowi ból, jeżeli nie będzie uważała. Wiele ich odmian zostało opisanych na stronach kamasutry. Jedną z ciekawszych jest pozycja bączek. Nazwa bardzo ciekawa, a co się pod nią skrywa? W pozycji bączek partner leży na plecach. Mała odmiana jeśli porównamy ta pozycję do pozycji klasycznych. Nogi partnera leżą płasko na łóżku, czy też na innej powierzchni. Kobieta natomiast siada na nim, z kolanami które znajdują się jak najbliżej tułowia. Nogi opiera na palcach, albo na całej stopie i to kobieta w tej pozycji przejmuje inicjatywę. Obraca się wokół siebie. Może być odwrócona do partnera zarówno twarzą, bokiem, jak też i plecami. W tej pozycji ważna jest koncentracja partnerki i uwaga, aby nie utracić równowagi ciała. Jeżeli do tego dojdzie może dojść do obrażeń zarówno partnera jak i partnerki. Trzeba tutaj zachować szczególną uwagę (przeczytaj).

Pozycja klasyczna na jeźdźca znana jest również jako pozycja siodło. W kamasutrze można również znaleźć określenie szczypce. W pozycji tej kobieta siedzi twarzą do partnera, zaś jej kolana znajdują się wzdłuż tułowia partnera. Jest to najłatwiejsza z pozycji na jeźdźca i niemal każdy będzie w stanie sobie z nią poradzić. Wśród pozycji na jeźdźca można wyróżnić tak zwaną pozycje kołyska. Partner ma za zadanie tak usiąść, aby odchylić się do tyłu, jednocześnie podpiera się rękami. Jego partnerka siada na nim i pochyla się do przodu w jego kierunku. Jest to również jedna z prostszych pozycji seksualnych z tej grupy, ale jak każda wymaga od obojga partnerów zaangażowania i uwagi. Pozycje na jeźdźca są przyjemne, ale jednocześnie są niebezpieczne. Każda utrata równowagi może mieć bardzo negatywne skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *