O pierwszym seksie lesbijskim

lingerie-146462_960_720

Większość kobiet, które odrywają, że są lesbijkami nieco później w swoim życiu odczuwają tremę, gdy napotykają swoje pierwsze doświadczenia seksualne. Zadają pytania typu: “Co mam zrobić?” i “Jak mam to zrobić?” Można też usłyszeć komentarze typu: “Co zrobię, jeśli nie będzie się jej podobać?” i “Co zrobić, jeśli mi się nie spodoba”

Proszę się zrelaksować! Pamiętaj, że seks lesbijski jest to przede wszystkim dobra zabawa. Istnieją pewne realne pozytywy w seksie lesbijskim To naprawdę może zmniejszyć napięcie w stosunku do zwykłego seksu. Nie ma obawy o zajście w ciążę. To jest ogromny plus. Brak kontroli urodzeń, nie ma wyślizgiwania się czy konieczności oczekiwania aby sprawdzić, czy się nie wpadło. Całkowicie bezstresowo. Potem jest kwestia orgazm. Mężczyźni mają “jeden i koniec”, więc w zasadzie gdy on dojdzie całe doświadczenie jest zakończone. Nie ma tak w odniesieniu do seksu lesbijskiego. Tutaj stajesz przed możliwością wielokrotnego orgazmu który trwa tak długo, jak my chcemy.

Jednak ważne jest, aby nie wpaść w rutynę, choć. Zachować świeżość. Komunikacja jest łatwiejsza, ponieważ mówi się tym samym językiem. Mężczyźni i kobiety mają różne style komunikacji, a to może prowadzić do nieporozumień, jeśli chodzi o seks.
Wtedy oczywiście, największą zaletą jest to, że uprawia się seks z kobietą, która jest oczywiście tą której się pragnie.

Nie musisz się zatem bać swojej lesbijskiej utraty dziewictwa. Można uczyć się razem. Chociaż istnieją książki dostępne na ten temat, najprawdopodobniej skończy się na tym, że to wszystko przyjdzie naturalnie. Polecam książki jako zabawny sposób, aby otworzyć się na komunikat w tym temacie i może to poszerzyć twoją koncepcję na temat eksploracji samej siebie.
Wtedy to doświadczenie będzie zupełnie naturalne i wspaniałe. Jednak niektóre kobiety opisują swój lesbijski pierwszy raz jako dziwny. To jest zupełnie OK. Zostałaś przyzwyczajona do prostego seksu, a to jest coś nowego. Jednakże, jeśli nie spodoba ci się na dłuższą metę seks lesbijski, może trzeba przemyśleć swoją orientację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *