Pozycje misjonarskie

skin-1123171_960_720

Wiele osób uprawia seks wykorzystując jedynie pozycje klasyczne, zwane również misjonarskimi. Nie wie jednak, że jest kilka bardzo ciekawym odmian tychże pozycji. Jedna z nich nosi nazwę pozycja na pagonach. Ciekawe brzmi jej nazwa, a co się pod nią kryje? Jest to pozycja zwane również składanym krzesłem. Kobieta ma za zadanie leżeć na plecach. Jej nogi mają znajdować się na ramionach partnera. On zaś znajduje się na niej jednocześnie podtrzymując swój ciężar na rękach. Pozycja jest dosyć intrygująca i wymaga od partnerów nieco większej kondycji. Wiedeńska ostryga to kolejna z pozycji klasycznych. W tym przypadku leząc na plecach, kobieta musi mieć nogi zadarte do góry jak tylko potrafi. Musi być przy tym bardziej elastyczna, gdyż pozycja ta tego właśnie wymaga (przeczytaj więcej).

Partner znajduje się na kobiecie i rękami trzyma jej nogi za kostki. Pozycja ta jest dosyć wymagająca ze strony kobiety i tylko taka, która jest gibka i wysportowana z taką pozycją sobie poradzi. Pozycja odwrotna na jeźdźca również zaliczana jest do pozycji klasycznych. Kobieta leży na plecach mając jednocześnie ściśnięte nogi. Partner natomiast klęczy przodem do niej i mocno się nad nią pochyla. Cały swój ciężar musi oprzeć na swoich łokciach i kolanach. Nogi ma natomiast na zewnątrz nóg partnerki. Ta pozycja z kolei wymaga większej kondycji od partnera niż od partnerki. Musi mieć siłę, aby utrzymać się na rękach. Pozycja zwana uniesienie nóg polega na tym, iż kobieta leży na plecach, a partner ma za zadanie tak podnieść jej nogi, aby złączyć je w pionie.

Obejmuje udami jej nogi i dopiero wtedy wprowadza członek. Cały czas musi podtrzymywać rękami nogi partnerki. W pozycjach misjonarskich to mężczyzna musi przejmować inicjatywę i to on musi mieć siłę, aby utrzymać ciężar na swoich barkach. Jest jeszcze jedna dosyć ciekawa pozycja klasyczna. Kobieta leży na plecach mając rozsunięte bogi. Partner znajduje się nad kobietą mając jedną nogę między jej nogami, zaś druga noga znajduje się przy boku kobiety. Jest to dosyć interesująca pozycja z typu pozycji misjonarskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *