Tak i nie – w seksie

girl-1258739_960_720

Bądźmy szczerzy, nikt nie urodził się wiedząc, jak uprawiać seks. Większość technik nauczyliśmy się z byłymi partnerami, przyjaciółmi lub po prostu spędzając samotną noc w domu na uczeniu się z Internetu. Nie wszystkie rady są dokładne, a wiele technik jakich się uczysz faktycznie może stać na przeszkodzie przyjemności w seksie, a to nie jest dobre, prawda?

Róbmy to, co nas cieszy. Nie, nie mam na myśli ogromnych krzyki orgazmu. Parę jęków tu i tam i nie będzie źle. Ostatecznie twój partner będzie mógł czytać i wiedzieć dokładnie, co chcesz i kiedy chcesz! Oczywiście, jest to proces uczenia się.

Nie należy trzymać się jednej pozycji seksualnej. Szczerze mówiąc, to staje się nudne, jeśli nie wiesz jak zrobić coś innego niż misjonarz. Nie pospieszaj siebie. Gra wstępna pomaga w przyjemności z seksu, zaufaj mi. Tak wielu ludzi pędzie przez seks, a to nie ma być tak. To ma być kameralne i romantyczne doświadczenie, więc staraj się by trwało tak długo, jak to możliwe. To naprawdę nie będzie trwać długo, jeśli penis jest prosty w pochwie, jak tylko te spodnie spadną. Nie zmuszaj partnera do robienia czegoś, czego nie chce robić. Wielu ludzi to robi i zastanawia się, dlaczego seks nie jest przyjemnie! Oznacza to brak żebrania, naprawdę, nie błagaj. Jeśli wystarczająco długo prosisz wówczas partner da się przekonać, ale nie chcę tego. Pokaż, że zależy Ci na tym, by jedną i drugą stronę mógł cieszyć seks. Należy myć przed seksem. Wiem, że nie zawsze jest to możliwe, ale spróbuj. Nie ma nic gorszego, niż seks z brudnym mężczyzną lub kobietą. Pamiętaj, że twoje prywatne części, które idą do akcji mogą pachnieć najgorzej.

Staraj się nawiązać kontakt wzrokowy z osobą, z którą się kochasz. To naprawdę dodaje romantycznego charakteru sytuacji, co sprawia, że ??wszystko, jest o wiele bardziej przyjemne! Miej poczucie humoru. Czasami będzie się działo coś śmiesznego podczas seksu, nie wszystko dokładnie idzie zgodnie z planem. Postaraj się, aby umieć śmiać się, gdyś coś takiego się dzieje, to lepsze niż umieranie z zażenowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *